Zemiaky sadba Solanum tuberosum

PRE AKTUÁLNU PONUKU, OBRÁZKY, POPISY A ESHOP KLIKNITE TU.

VARNÉ TYPY ZEMIAKOV:
varný typ A: PEVNÉ - Zemiaky s pevnou, jemnou dužinou po vare, nerozvárajú sa ani po dlhšej dobe varenia, sú príjemne vlhké, lojovité. Vhodné sú na šaláty, na varenie v šupke, na lúpanie a ako príloha.
varný typ B: POLOPEVNÉ - Zemiaky s polopevnou, jemnou až hrubšou dužinou po varení, mierne múčnaté, po dlhšej dobe varenia sa čiastočne rozpadávajú. Vhodné sú ako príloha, do šalátov, do cesta, na halušky, gulášov a polievok.
varný typ C: POLOMÚČNÉ - Zemiaky s mäkkou dužinou po varení, múčnaté, varením sa ľahko rozvaria. Sú ideálne na prípravu zemiakového pyré, výborné sú pečené v šupke, hodia sa na lokše, placky, chipsy a hranolky.

ODRODY PODĽA VEGETAČNEJ DOBY:

veľmi skoré                          90 - 100 dní
skoré                                 100 - 110 dní
stredne skoré                     110 - 120 dní
poloneskoré až neskoré      nad 120 dní

Sadbové zemiaky RANOMI NOVÉ.

Ranomi je veľmi skorá odroda zemiakov. Varný typ AB, to znamená že je výborná na šaláty. Tvar je dlho oválny so žltou šupkou a jemnou žltou dužinou výbornej chuti. Skladovateľnosť je veľmi dobrá. Proti chorobám je odolná až veľmi dobre odolná, na háďatko je tiež odolná.

Nicole.

Nicole je stredne skorá odroda zemiakov. Varný typ AB, to znamená že je výborná na šaláty. Tvar je dlho oválny so žltou veľmi hladkou šupkou a jemnou žltou dužinou výbornej chuti. Jej veľkou výhodou je výborná odolnosť voči suchu a väčšine chorôb. Úrodnosť je vysoká.

Excellency.

Odroda zemiakov Excellency je nová viacúčelová stredne skorá odroda s veľkými dlho oválnymi žltými plodmi. Tento typ zemiakov má hladkú šupku s plytkými očkami a žltú dužinu. Rodivosť je veľmi vysoká. Excellency je vhodná na dlhodobé skladovanie. Je to varný typ BC. Dobre odolná voči chorobám a háďatku a veľmi dobre odolná voči virózam.  

Evolution.

Nová odroda zemiakov Evolution má veľké oválno dlhé hľuzy so svetlo žltou dužinou. Šupka je hladká červenej farby s plytkými očkami. Evolution je stredne skorá odroda, vhodná na kratšie skladovanie. Pestovať ju môžeme v rôznych klimatických podmienkach. Úrody sú vysoké. Je to stredne pevný varný typ B. Veľmi dobrá odolnosť voči chrastavitosti, háďatku, plesniam a vírusovým chorobám.

Romie.

Nová odroda zemiakov Romie má stredne veľké až veľké oválne hľuzy so žltou dužinou. Šupka je hladká žltej farby s plytkými očkami. Romie je skorá odroda, vhodná na stredne dlhé skladovanie. Pestovať ju môžeme v rôznych klimatických podmienkach. Úrody sú vysoké. Je to stredne pevný varný typ B. Dobrá odolnosť voči chrastavitosti, háďatku, plesniam a vírusovým chorobám.

Esmee.

Nová odroda zemiakov Esmee má veľké oválno dlhé hľuzy so žltou dužinou. Šupka je hladká červenej farby s veľmi plytkými očkami. Esmee je skorá odroda, vhodná na stredne dlhé skladovanie. Pestovať ju môžeme v rôznych klimatických podmienkach. Úrody sú vysoké. Je to pevný varný typ AB, vhodný aj na pečenie. Veľmi dobrá odolnosť voči chrastavitosti, háďatku, plesniam a výborná voči vírusovým chorobám.

Arizona.

Nová odroda zemiakov Arizona má veľké oválne hľuzy so svetlo žltou dužinou. Šupka je hladká žltej farby s veľmi plytkými očkami. Arizona je skorá odroda, vhodná na stredne dlhé skladovanie. Pestovať ju môžeme v rôznych klimatických podmienkach. Úrody sú vysoké. Je to pevný varný typ AB, vhodný aj na pečenie. Veľmi dobrá odolnosť voči chrastavitosti, háďatku, plesniam a vírusovým chorobám.

Gourmandine.

Gourmandine je nová skorá odroda zemiakov s veľkými dlho oválnymi žltými plodmi. Tento špeciálny šalátový typ má hladkú šupku s veľmi plytkými očkami a svetlo žltú dužinu. Je vhodná na dlhodobé skladovanie. Chuťovo je vynikajúca, v rôznych súťažiach sa umiestňuje na popredných miestach. Je to pevný varný typ AB. Dobre odolná voči chorobám a háďatku.

Andean Sunside.

Andean Sunside je vyšľachtený z pôvodných divokých zemiakov v Peru. Táto odroda je  stolový druh zemiakov so žltou šupkou a oranžovým vnútrajškom, ktorý sa ešte viac zvýrazní po upečení. Hľuzy sú malé, oválne skôr nepravidelného tvaru. Zemiaky majú vysoký obsah sušiny a veľmi múčnu textúru. Tento druh pestujeme v lepšej pôde pre jej citlivosť na stres, je vhodný na pestovanie ako špeciálny druh. Karoténova úroveň je vysoká čo naznačuje možné zdravotné benefity. Nie sú vhodné na dlhodobé skladovanie, lebo hľuzy rýchlo zmäknú.

Tosca.

Zemiaky Tosca má stredne veľké oválne hľuzy s žltou šupkou a dužinou. Varný typ je AB, vhodné na šaláty a ako príloha. Patrí medzi stredne skoršie až neskoršie odrody. Skladovateľnosť tejto odrody je vynikajúca, vydrží až 6 mesiacov pri dobrých skladovacích podmienkach.. Voči chorobám je odolná voči plesni zemiakovej, chrastavitosti, Y-vírusom a čo je veľmi dôležité aj voči háďatku zemiakovému.

EXQUISA.
Odroda zemiakov Exquisa je stredne skorá odroda rohlíkového tvaru strednej veľkosti. Je to typická šalátovka, varný typ AB. Úrodnosť je vysoká s veľkou vyrovnanosťou čo sa týka veľkosti zemiakov. šupka aj dužina je žltá.

COLETTE.
Colette je veľmi skorá odroda zemiakov so žltou šupkou a dužinou. Dobré pozberové dozrievanie, veľmi dobré skladové vlastnosti, vysoká konzumná kvalita až do jari. Varný typ BA. Pred výsadbou zemiakov je vhodné predklíčenie. Odroda Colette je rezistentná voči háďatku, chrastavitosti, šednutiu dužiny.

MARRAKECH.
Je stredne skorá, žltá šupka, krémová dužina, dlho-oválny tvar, varný typ B, veľké hľuzy, veľké úrody, dobré odolnosti na choroby.

BARCELONA.
Zemiaky Barcelona je stredne skorá odroda, svetložltá šupka, svetložltá dužina, dlho-oválny tvar, varný typ AB, veľké hľuzy, veľké úrody, dobrá na sklad, podobné ako Agria, ale lepšie na varenie.

MONTE CARLO.
Červené zemiaky, 100% odolné všetkým známym druhom háďatka, dokonca počas jednej pestovateľskej sezóny zlikviduje 80% populácie háďatka v pôde, je to taký záhradný čistič.

ARROW.
Zemiaky Arrow je super skorá odroda, s hladkou šupkou, vhodná na pestovanie vo väčšine pôd..
Vďaka menšiemu počtu veľkých hľúz predbehol Arrow v roku 2012 svojou skorosťou všetky ostatné odrody!!!
Veľké svetlé, vyrovnané, oválno dlhé hľuzy s plytkými očkami a krémovou dužinou, pevný varný typ, dobrá odolnosť voči chrastavitosti, vhodná aj do teplých a suchších podmienok.
Varný typ: AB
Skladovateľnosť: Dobrá

ANUSCHKA.
Super skorá odroda s veľkými hľúzami so žltou šupkou. Produkuje vysoké úrody vynikajúcej konzumnej kvality. Vhodná aj na rýchlenie.
Varný typ: B,A.

RIVIERA.
Super skorá odroda s dobrou konzumnou hodnotou, zberať úrodu môžme už za 61 až 70 dní od výsadby. Rodivosť je vysoká. Hľuzy sú guľato oválneho tvaru, väčšie, šupka žltá, dužina svetlo žltá. Odroda vhodná na predkličovanie, veľmi dobré úrody pri najskorších zberoch. Dobrá odolnosť vírusovým chorobám. Odolná mechanickému poškodeniu a rastovým trhlinám. Veľmi malá citlivosť na Sencor.
Varný typ: AB

AGÁTA.
Veľmi skorá až skorá odroda s dobrou konzumnou hodnotou. Hľuzy sú oválneho, veľmi pravidelného tvaru s hladkou šupkou a veľmi plytkými očkami. Šupka je žltá a dužina svetložltá. Úrody vzhľadom k vyššiemu počtu stredne veľkých hľúz vysoké. Odroda pre svoj pekný tvar, peknú šupku je vhodná na priamy konzum, na umývanie a pre obchodnú sieť. Veľmi malá až žiadna citlivosť na Sencor.
Varný typ: AB

ARIELLE.
Neskorá odroda určená na spracovanie a vhodná na hranolky a lupienky. Konzumne dobré využitie ku koncu skladovacej sezóny, nakoľko je veľmi dobre skladovateľná a nemení svoje kvalitatívne vlastnosti. Hľuzy oválne až dlhooválne, stredne veľké, vyrovnané s hladkou šupkou a plytkými očkami. Šupka žltá a dužina svetložltá, má stálu farbu aj po uvarení. Veľmi dobrá odolnosť vírusovým a hubovým chorobám. Mierna citlivosť na Sencor.
Varný typ : BC.

MONACO
Veľmi skorá odroda s výbornou stolovou hodnotou. Hľuzy sú dlhooválneho, veľmi pravidelného tvaru s hladkou šupkou a plytkými očkami. Úrody vysoké. Šupka je žltej farby dužina je svetložltá až žltá, hlavne po uvarení. Skladovanie veľmi dobré. Citlivá na Sencor. Varný typ : AB

IMPALA.
Veľmi skorá konzumná odroda, vhodná pre letný a jesenný konzum, odporúčaná spotreba v období jún – december. Odroda je určená na priamy konzum ako príloha. Po uvarení stredne pevnej konzistencie, menej múčnaté, netmavne. Hľuzy sú stredne veľké, pravidelné, oválne so žltou šupkou, veľmi plytkými očkami a žltou dužinou. Dosahuje vysoké úrody už pri skorých zberoch. s úrodovým potenciálom 65 t.ha-1. Má rýchlu dynamiku tvorby hľúz, je určená pre zber v druhom zberovom termíne. Proti plesni zemiakovej vykazuje nižšiu odolnosť na vňati i na hľuzách, je stredne odolná proti chrastavitosti obyčajnej. Hľuzy sú stredne odolné proti mechanickému poškodeniu. Vhodné na balenie do obchodnej siete. Odroda určená pre celoročné použitie, na všetky spôsoby kuchynskej úpravy. Dužina je svetložltá až žltá, zvlášť po uvarení. Veľmi malá citlivosť na Sencor.
Varný typ : AB

MADELEINE.
Veľmi skorá až skorá odroda s veľmi dobrou konzumnou hodnotou. Hľuzy sú oválne až dlhooválne, stredne veľké až veľké s vyšším počtom pod trsom. Očká sú plytké, šupka žltá, dužina svetložltá. Dobrá skladovateľnosť. Odolná mechanickému poškodeniu. Dobrá odolnosť voči vírusovým chorobám. Veľmi malá až žiadna citlivosť na Sencor.
Varný typ: AB

BELLAROSA.
Veľmi skorá varovo pevná konzumná odroda s červenou šupkou. Dosahuje vysoké výnosy v dobrej kvalite. Vhodná na predklíčenie a pestovanie pod fóliou.
Varný typ: B.

BERGERAC.
Bergerac je stredne skorá odroda s fialovým zafarbením dužiny i šupky.
Zemiaky tejto odrody farbu nestrácajú ani varom a chuťou sa nelíšia od klasických žltých zemiakov.
Fialová farba týchto zemiakov je spôsobená zvýšeným obsahom prírodných farbív s vysokými antioxidačnými účinkami.
Bergerac je odroda vhodná na použitie ako príloha, na hranolčeky a lupienky, ale aj ako dekorácia do šalátov a studených mis.

MARABEL.
Skorá, vysoko úrodná, varovo pevná odroda. Má vynikajúcu konzumnú kvalitu.
Varný typ: B,A.

AGRIA.
Stredne skorá odroda určená na neskorý konzum a výrobky. Hľuzy sú oválneho až dlhooválneho tvaru s plytkými očkami. Pravidelné väčšie hľuzy zabezpečujú vysoký výnos tržných hľúz. Šupka je žltá, dužina sýto žltá, po uvarení stála sýto žltá farba. Chuť najlepšie vynikne pri pečení v šupke, vhodná na výrobu hranolkov. Citlivo reaguje na vysoké dávky dusíka. Výborná skladovateľnosť, dlhá doba vegetačného kľudu, pred uskladnením intenzívne presušiť. Veľmi dobrá odolnosť voči vírusovým chorobám. Veľmi malá citlivosť na Sencor.Varný typ : BC

ROSAGOLD.
Rosagold je skorá odroda s pevnou konzistenciou, atraktívnou červenou šupkou a žltou dužinou.
Vysoké úrody vyrovnaných oválno-guľatých hľúz s plytkými očkami.
Veľmi vhodná aj na dlhodobé skladovanie.
Výborné chuťové vlastnosti.
Dobrá odolnosť voči chrastavitosti a vírusovým chorobám.
Varný typ:AB

MARISKA.
Mariska je skorá, vysoko úrodná šalátová odroda strednej veľkosti.
Veľmi vyrovnané oválno dlhé hľuzy so žltou šupkou a tmavožltou dužinou.
Vysoký obsah sušiny.
Veľmi vhodná aj na lúpanie.
Výborné chuťové vlastnosti.
Skladovateľnosť je veľmi dobrá.
Odolnosť voči chorobám je veľmi dobrá.
Varný typ: A

LUSA.
Lusa je stredne skorá odroda s červenou šupkou, dobrou odolnosťou na choroby a vysokými úrodami.
Veľké, tvarovo aj veľkostne vyrovnané hľuzy s atraktívnou tmavočervenou šupkou, plytkými očkami a svetložltou dužinou.
Pevný varný typ.
Varný typ:A
Skladovateľnosť: Dobrá

ALMERA.
Skorá odroda s dobrou konzumnou hodnotou určená pre jesenný konzum. Hľuzy sú oválneho až dlhooválneho pravidelného tvaru s plytkými očkami. Väčší tvar s veľkým počtom pod trsom tvorí vysokú úrodu tržných hľúz vo všetkých oblastiach. Šupka je žltá a dužina svetložltá až žltá so stálosťou farby aj po uvarení. Odolná mechanickému poškodeniu. Malá citlivosť na Sencor. Varný typ: AB

MARANCA.
Stredne skorá odroda s veľmi dobrou konzumnou hodnotou a konzistenciou hľúz. Hľuzy sú dlhooválneho pravidelného tvaru s plytkými očkami. Veľmi úrodná, v stredne ťažkých a najmä ťažších pôdach. Šupka je žltá, dužina svetložltá, nemá sklon k černaniu ani v surovom stave, ani po uvarení. Celkom dobrá odolnosť proti vírusovým chorobám. Veľmi malá až žiadna citlivosť na Sencor.
Varný typ : AB

SANTE.
Stredne skorá odroda s konzumnou hodnotou na rôznorodé použitie, vhodná do všetkých druhov pôd. Hľuzy sú oválne, stredne veľké, očká hlbšie. Farba šupky žltá, dužina svetložltá. Vyšší počet hľúz zabezpečuje vysokú úrodu. Odroda je odolná mechanickému poškodeniu, vhodná aj do ťažších pestovateľslých podmienok, napr. neodkamenených pôd. Slabá citlivosť na Sencor. Varný typ: B.

RED SCARLET.
Red Scarlet holandská veľmi skorá odroda zemiakov s červenou šupkou, vysokou úrodnosťou, veľmi plytkými očkami a svetložltou dužinou. Hľuzy sú oválne až dlhooválne, varný typ B. Úrodnosťou a dynamikou narastania hľúz prevyšuje odrodu Impala, je dobre skladovateľná. Zemiaky Red Scarlet majú výbornú konzumnú hodnotu, po uvarení netmavne. Je vhodná aj na veľmi skorý zber, doporučuje sa predklíčenie.

RED BARON.
Stredne skorá konzumná odroda so stabilnou konzumnou kvalitou. Hľuzy oválne až guľaté s veľmi plytkými očkami, veľmi pravidelného tvaru. Farba šupky červená, dužiny žltá. Vysoké nasadenie počtu hľúz strednej veľkosti. Po uvarení zachovávajú pevnosť dužiny a odolná chrastavitosti. Veľmi malá citlivosť na Sencor.
Varný typ : B

LAURA.
Stredne skorá konzumná odroda s hladkou červenou šupkou. Má stabilnú a peknú formu, varovo pevná odroda.
Varný typ: B.

MANITOU.
Stredne skorá až neskorá odroda, dobre skladovateľná. Hľuzy sú oválne až dlhooválne pravidelné, väčšie. Očká plytké. Možné použiť aj na spracovanie. Šupka je červená, dužina žltá, po uvarení pevná bez straty farby. Veľmi dobrá a stabilná vnútorná kvalita hľúz. Veľmi úrodná, vysoký podiel tržných hľúz. Citlivá na Sencor.
Varný typ : AB

KURODA.
Stredne skorá konzumná odroda. Hľuzy sú oválneho tvaru, plytké očká. Pravidelná vysoká úroda veľkých hľúz, stredný počet. Veľmi dobrá skladovateľnosť. Šupka je červená, dužina svetlo žltá až žltá, stálej farby, po uvarení netmavne. Dobrá odolnosť voči vírusovým chorobám. Citlivá na Sencor.Varný typ : BC

VIVALDI.
Holandská odroda so žltou hladkou šupkou, veľmi plytkými očkami a svetložltou dužinou, hľuzy sú oválneho, až dlhooválneho tvaru a majú veľmi dobrú vonkajšiu aj vnútornú kvalitu, dáva vysoké úrody, varný typ B, je veľmi dobre skladovateľná až do jari.

MAGDA.
Konzumná odroda, vhodná pre letný a jesenný konzum, odporúčaná spotreba v období jún – december. Odroda je určená na priamy konzum ako príloha, je vhodná aj na prípravu šalátov. Varný typ B – A, po uvarení pevnej konzistencie, lojovité, stredne tmavne. Hľuzy sú krátkooválne so žltou šupkou, plytkými očkami a žltou dužinou. Dosahuje stredne vysoké úrody s úrodovým potenciálom 45 t.ha-1. Má rýchlu dynamiku tvorby hľúz, je určená pre zber v prvom a druhom zberovom termíne. Proti plesni zemiakovej vykazuje nižšiu odolnosť na vňati i na hľuzách, stredne odolná proti chrastavitosti obyčajnej. Hľuzy sú odolné proti mechanickému poškodeniu.

PICASSO.
jedna z najznámejších odrôd asi hlavne pre svoju odolnosť na choroby, preto ju v mnohých krajinách využívajú na biologické pestovanie, stredne skorá až stredne neskorá odroda s žltou šupkou a dužinou, oválne veľké hľúzy, vysoká úrodnosť, varný typ C, vhodná na priamy konzum ale aj dlhodobé skladovanie.
Santé.Stredne skorá až neskorá odroda s žltou dužinou a žltou šupkou s červenými plytkými očkami, oválne hľúzy sú veľmi veľké, dosahuje vysokú úrodnosť, varný typ B, veľmi dobrá prispôsobivosť vysokým teplotám a suchu, vhodné na priamy konzum ale aj dlhodobé skladovanie.

MURATO.
Stredne skorá až stredne neskorá odroda s červenou šupkou a svetlo žltou dužinou, veľké hľúzy oválneho až dlhooválneho tvaru, vysoko úrodná, varný typ B, vhodná na priamy konzum ale aj dlhodobé skladovanie.

MARENA.
Stredne neskorá úrodná konzumná odroda s dobrou kvalitou, hladkou šupkou.
Varný typ: B.

MARKIES.
Odroda vyšľachtená z Agrie. Neskorá vysoko úrodná odroda určená na spracovanie a vhodná na hranolky a lupienky. Konzumne dobré využitie ku koncu skladovacej sezóny, nakoľko je veľmi dobre skladovateľná a nemení svoje kvalitatívne vlastnosti. Hľuzy oválne až dlhooválne, stredne veľké, vyrovnané s hladkou šupkou a plytkými očkami. Šupka žltá a dužina svetložltá, má stálu farbu aj po uvarení. Veľmi dobrá odolnosť vírusovým a hubovým chorobám. Mierna citlivosť na Sencor.
Varný typ : BC.

CICERO.
Konzumná odroda vhodná na uskladnenie, odporúčaná spotreba v období október – apríl. . Odroda je určená na priamy konzum ako príloha. Varný typ B – BC, po uvarení stredne pevnej konzistencie, stredne múčnaté, stredne tmavne. Hľuzy sú oválne s červenou šupkou, plytkými očkami a svetložltou dužinou. Dosahuje vysoké úrody s úrodovým potenciálom 60 t.ha-1. Proti plesní zemiakovej vykazuje strednú až vyššiu odolnosť na vňati i na hľuzách, má nižšiu odolnosť proti chrastavosti obyčajnej. Hľuzy sú odolné proti mechanickému poškodeniu.

VICTORIA.
Výkonná odroda typu Agria, ale s vyrovnanejšími hľúzami, ktoré neprerastajú a netrpia dutosťou. Oválne až dlhooválne hľúzy majú žltú šupku a žltú dužinu. Varný typ B. Výborne sa skladuje. Rezistentná rakovine zemiaka rase D1 háďatku zemiakovému Ro1.

BELLINI.
Konzumná odroda vhodná na uskladnenie, odporúčaná spotreba v období september – apríl. Odroda je vhodná na priamy konzum ako príloha. Varný typ B, po uvarení stredne pevnej konzistencie, stredne múčnaté, po uvarení netmavne. Hľuzy sú oválne až dlhooválne so svetložltou šupkou, plytkými očkami a svetložltou dužinou. Dosahuje veľmi vysoké úrody. Odroda je menej odolná proti napadnutiu plesňou zemiakovou, je stredne odolná proti napadnutiu chrastavitosťou obyčajnou. Hľuzy sú stredne odolné proti mechanickému poškodeniu.

STEMSTER.
Konzumná odroda vhodná na uskladnenie, odporúčaná spotreba v období september – máj. Odroda je vhodná na priamy konzum ako príloha. Varný typ B, po uvarení stredne pevnej konzistencie, stredne múčnaté, po uvarení slabo tmavne. Hľuzy sú oválne so svetločervenou hladkou šupkou, plytkými očkami a svetložltou dužinou. Dosahuje veľmi vysoké úrody. Odroda je stredne odolná proti napadnutiu plesňou zemiakovou, je stredne odolná proti napadnutiu chrastavitosťou obyčajnou. Hľuzy sú odolné proti mechanickému poškodeniu.

DESIREE.
Konzumná stredne neskorá odroda vhodná na uskladnenie, odporúčaná spotreba v období október – apríl. . Odroda je určená na priamy konzum ako príloha. Varný typ B – BC, po uvarení stredne pevnej konzistencie, stredne múčnaté, stredne tmavne. Hľuzy sú oválne s červenou šupkou, plytkými očkami a svetložltou dužinou. Dosahuje vysoké úrody s úrodovým potenciálom 60 t.ha-1. Proti plesní zemiakovej vykazuje strednú až vyššiu odolnosť na vňati i na hľuzách, má nižšiu odolnosť proti chrastavosti obyčajnej. Hľuzy sú odolné proti mechanickému poškodeniu.

Obsah:

Cenník zemiaky sadba Solanum tuberosum

PONUKA ZEMIAKY SADBA. AKTUÁLNA PONUKA S CENAMI, OBRÁZKAMI A ESHOPOM JE TU. odroda skorosť balenie  Euro MINI HĽÚZY - sadba nemorená, kalibrácia 30-40 mm, generácia A Bergerac fialová, stredne skorá 0,5kg  € Salad Blue ...

Celý článok ...

Záhradkárske potreby

Ďalšie sekcie

SKLADOM JAHODY NOVÉ

Ponúkame na výsadbu sadenice.

Ovocné nové jeseň 20

Na jesennú sezónu predaja ovocných stromov sme pre vás pripravili viacero noviniek. Krátky prehľad.

Rodiné ovocné stromy

Ovocie po celú sezónu, šetria miesto, môžete objednávať.

Prijmeme zamestnanca

Do trvalého pracovného pomeru, prípadne na brigádu alebo dohodu so základnými vedomosťami o rastlinách. Všetky náležitosti pri osobnom styku.

AKCIE.

Pri AKCIÁCH bude platiť iba jedna. Stáva sa, že máme akciu na semená a aj na prepravu. Bude platiť tá s výraznejšou zľavou.

Semená Semo new 2019

Na jarnú sezónu pre nedočkavých novinky z kuchyne Sema.

NOVÉ ODRODY SKLADOM

Marhule Samourai, Ninja, Rubista, Iziagat, Jengat, Jablone Galaval, Gala Brookfield, Weirouge a mnoho ďalšieho.

CENY, CENY, CENY

Ceny na stránke sú orientačné a nemusia sa zhodovať s cenami na predajni. Pre zistenie aktuálnych cien napíšte mail na kvety@klivia.com alebo volajte 0903 433 033.

Maďarské papriky

ZNOVU V PREDAJI semená Maďarských paprík ako Promontor, Garam, Bodrog, Bagoly a mnohé ďalšie. AKTUÁLNA PONUKA JE TU. Budeme ju este dopĺňať.

NOVÁ STRÁNKA

PRIORITOU SÚ REZISTENTNÉ ODRODY Kliknite TU. Mottom novej stránky je:
AKO SI VYBRAŤ RASTLINY A SEMENÁ PODĽA MOJICH PREDSTÁV ČO NAJJEDNODUCHŠIE?

Prečítajte si

Najlepší čas na výsadbu stromčekov a kríkov.

Namočenie nového stromčeka pred vysadením.

Rez koreňov nového stromčeka pred vysadením.

Vykopanie jamy pred vysadením výpestku.

Zasadenie so zaliatím nového stromčeka.

Rez koruny stromčekov pri vysádzaní.

Marhule budúcnosti. Odrody novej generácie.