Felco cenník

FELCO PONUKA.

FELCO je renomovaný výrobca záhradného náradia pre profesionálne strihanie a rezanie ovocných stromov, vínnej révy, okrasných stromkov a kríkov. Pri ich výrobe boli použité prvotriedne materialy. Vyznačujú sa ergonomickým designom, vankúšikovými a gumenými absorbérmi nárazov a vibrácií, žliabkom pre odtok miazgy. Presné nadstavenie vôle čepele a protičepele s ozubenou maticou umožňuje čistý a precízny rez. Rukoväte z kovanej hliníkovej zliatiny majú celoživotnú záruku. Všetky diely sú vymeniteľné a dostanete ich u predajcov náradia FELCO.
Firemné označenie FELCO je na každých nožniciach a je zárukou prísnej kontroly kvality.

Doplnky ako pílky, nože, púzdra, ostriče si môžete pozrieť a objednať TU.

Ceny sú orientačné.

felco 2 nožnice klasickéFELCO 2
Klasický model
€ 43,00
Oceňovaný profesionálnymi strihačmi kvôli svojej robusnosti. Rukoväte s gumovým tlmičom nárazu pre šetrenie zápästia, ozubená matica pre jednoduché a presné doladenie vôle medzi čepeľou a protičepeľou, pre čistý a precízny rez. Čepeľ so žliabkom na strihanie drôtu, znitovaná protičepeľ s drážkou pre odtok miazgy, Nezlomiteľné rukoväte z kovanej hliníkovej zliatiny.
Dĺžka 215mm Hmotnosť 220g Priemer rezu 25mm

felco 5 nožniceFELCO 5
Základný model
€ 23,00
Jednoduché strihanie pre prácu v záhrade. Rukoväte z lisovaného oceľového plechu, do hrotu vybiehajúca čepeľ, doľadenie vôle pomocou čapu a matice.
Dĺžka 225mm Hmotnosť 310g Priemer rezu 25mm

felco 6 nožniceFELCO 6
Ľahký kompaktný model
€ 40,00
Pre všetky druhy rezu. Zvlášť vhodné pre malé ruky. Rukoväte s gumovým tlmičom nárazu pre šetrenie zápästia, do hrotu vybiehajúca strihacia hlava. S ozubenou maticou k presnému nastaveniu vôle čepele a protičepele, pre čistý a precízny rez. Čepeľ so žliabkom na strihanie drôtu a s drážkou pre odtok miazgy.
Dĺžka 195mm Hmotnosť 210g Priemer rezu 20mm

felco 7 nožniceFELCO 7
Špičkový model s otočnou rukoväťou - vysoký výkon
€ 52,50
Doporučené pre intenzívne strihanie. Otočná rukoväť rozdeľuje námahu na všetkých päť prstov, znižuje námahu svalov a predchádza tak zápalu šliach. Ozubená matica k presnému nastaveniu vôle čepele a protičepele, pre čistý a precízny rez. Čepeľ so žliabkom na strihanie drôtu a s drážkou pre odtok miazgy.
Dĺžka 210mm Hmotnosť 290g Priemer rezu 25mm

felco 8 nožniceFELCO 8
Špičkové nožnice s ergonomickou formou
€ 41,50
Presadená strihacia hlava k predĺženiu predlaktia, optimálny strihací výkon, rukoväte s gumovým tlmičom nárazu pre šetrenie zápästia. Ozubená matica pre presné nastaveniu vôle čepele a protičepele, pre čistý a precízny rez. Čepeľ so žliabkom na strihanie drôtu a s drážkou pre odtok miazgy.Dĺžka 210mm Hmotnosť 245g Priemer rezu 25mm

felco 9 nožniceFELCO 9
Pre ľavákov
€ 41,50
Inak ako Felco 8
Dĺžka 210mm Hmotnosť 245g Priemer rezu 25mm

felco 10 nožniceFELCO 10
Pre ľavákov
€ 54,50
Inak ako Felco 7
Dĺžka 210mm Hmotnosť 290g Priemer rezu 25mm

felco 11 nožniceFELCO 11
Model s ergonomickou formou
€ 43,00
Ovocinárske nožnice určené pre všetky druhy strihania. Rukoväte z kovanej hliníkovej zliatiny, opatrené gumovým tlmičom nárazov prešetrenie zápästia. Ozubená matica k presnému nastaveniu vôle čepele a pritičepele, určené k čistému a precíznemu rezu. Čepeľ so žliabkom na strihanie drôtu a s drážkou pre odtok miazgy.
Dĺžka 210mm Hmotnosť 245g Priemer rezu 25mm

felco 12 nožniceFELCO 12
Kompaktný model s otočnou rukoväťou - pre malé ruky
€ 52,50
Doporučené pre intenzívne strihanie vo vinohradoch a ovocných sadoch. Otočná rukoväť rozdeľuje námahu na všetkych päť prstov, znižuje námahu svalov a predchádza tak zápalu šliach. Rukoväte sú opatrené gumovým tlmičom nárazu pre šetrenie zápästia. Ozubená matica pre presné doľadenie vôle čepele a protičepele. Čepeľ so žliabkom na strihanie drôtu a s drážkou pre odtok miazgy.
Dĺžka 200mm Hmotnosť 265g Priemer rezu 20mm

felco 13 nožniceFELCO 13 Všestranné nožnice s 25% úsporou vynaloženej sily.
€ 50,50
Tento model je možné používať ako jednoručné aj ako dvojručné nožnice k strihaniu hrubších vetví do priemeru 30 mm. Rukoväte z kovanej hliníkovej zliatiny sú opatrené gumovým tlmičom nárazu. Ozubená matica pre presné doladenie rezu. Čepeľ so žliabkom na strihanie drôtu a s drážkou pre odtok miazgy.
Dĺžka 270mm Hmotnosť 310g Priemer rezu 30mm

felco 30 nožniceFELCO 31
Model s nákovou
€ 36,50
Obojstranne zošikmená čepeľ. Pre všetky strihacie, skracovacie a pristrihovacie práce. Obojstranne zošikmená čepeľ pre ľahké vniknutie do dreva, strihacia hlava s veľkým roztvorením. Nákovka s mosadze, rukoväte z kovanej hliníkovej zliatiny.
Dĺžka 210mm Hmotnosť 225g Priemer rezu 25mm

felco 160L nožniceFELCO 160L
€ 24,00
Ľahké jednoručné nožnice ergonomicky formované s robustnými rukoväťami z pevného plastu. Čepele sú z vysoko kvalitnej tvrdenej ocele, veľmi dobrý a precízny rez. Všetky časti sú vymeniteľné.
Dĺžka 219mm Hmotnosť 190g Priemer rezu 25mm

felco 160S nožniceFELCO 160S
€ 24,00
Ľahké jednoručné nožnice ergonomicky formované s robustnými rukoväťami z pevného plastu. Čepele sú z vysoko kvalitnej tvrdenej ocele, veľmi dobrý a precízny rez. Všetky časti sú vymeniteľné.
Dĺžka 219mm Hmotnosť 190g Priemer rezu 25mm

felco 20 nožniceFELCO 20
Dvojručné nožnice.
€ 
Ideálne pre strihanie stromov, kríkov, húštin a viniča. Priaznivý účinok pák vďaka dĺžke rukovätí, protičepeľ s ozubením k pevnému uchopeniu vetve pri strihaní, nezlomiteľné rukoväte s povlakom z umelej hmoty a tlmičom nárazov.
Dĺžka 430mm Hmotnosť 790g Priemer rezu 35mm

felco 21 nožniceFELCO 21
Dvojručné nožnice

Ideálne pre strihanie stromov, kríkov, húštin a viniča. Priaznivý účinok pák vďaka dĺžke rukovätí, protičepeľ s ozubením k pevnému uchopeniu vetve pri strihaní, nezlomiteľné rukoväte s povlakom z umelej hmoty a tlmičom nárazov.
Dĺžka 630mm Hmotnosť 1 150g Priemer rezu 35mm

felco 22 nožniceFELCO 22
Dvojručné nožnice
€ 
Ideálne pre strihanie stromov, kríkov, húštin a viniča. Priaznivý účinok pák vďaka dĺžke rukovätí, protičepeľ s ozubením k pevnému uchopeniu vetve pri strihaní, nezlomiteľné rukoväte s povlakom z umelej hmoty a tlmičom nárazov.
Dĺžka 840mm Hmotnosť 1 980g Priemer rezu 45mm

felco 600 píla sklápaciaFELCO 600
Sklápacia píla
€ 20,00
Sklápacia píla s dĺžkou listu 16 cm. Doporučená píla na rezanie a skracovanie všetkých drevín. Hladká plocha rezu pre zamedzenie infekcie dreva a podporu rýchleho zacelenia. pochrómovaný list, bezpečná blokovacia západka. Výnimočná tvrdosť a dlhodobá životnosť hrotov zubov pílového listu.
Dĺžka listu 160mm Hmotnosť 135g


felco 620 pílaFELCO 621
Píla s púzdrom
€ 38,50
Píla s púzdrom a slučkou na opasok. Doporučená pre rezanie všetkých drevín. Nástroj pre rýchle a čisté rezanie s malou námahou. Pochrómovaný list s výnimočnou tvrdosťou a dlhodobou životnosťou. Ergonomicky tvarovaná rukoväť z umelej hmoty.
Dĺžka listu 240mm Hmotnosť 275g

Náhradné diely a príslušenstvo (púzdra, ostriče, mazací tuk, spray a pod.) máme tiež, ceny na vyžiadanie konkretného dielu

Záhradkárske potreby

Ďalšie sekcie

SKLADOM JAHODY NOVÉ

Ponúkame na výsadbu sadenice.

Ovocné nové jeseň 20

Na jesennú sezónu predaja ovocných stromov sme pre vás pripravili viacero noviniek. Krátky prehľad.

Rodiné ovocné stromy

Ovocie po celú sezónu, šetria miesto, môžete objednávať.

Prijmeme zamestnanca

Do trvalého pracovného pomeru, prípadne na brigádu alebo dohodu so základnými vedomosťami o rastlinách. Všetky náležitosti pri osobnom styku.

AKCIE.

Pri AKCIÁCH bude platiť iba jedna. Stáva sa, že máme akciu na semená a aj na prepravu. Bude platiť tá s výraznejšou zľavou.

Semená Semo new 2019

Na jarnú sezónu pre nedočkavých novinky z kuchyne Sema.

NOVÉ ODRODY SKLADOM

Marhule Samourai, Ninja, Rubista, Iziagat, Jengat, Jablone Galaval, Gala Brookfield, Weirouge a mnoho ďalšieho.

CENY, CENY, CENY

Ceny na stránke sú orientačné a nemusia sa zhodovať s cenami na predajni. Pre zistenie aktuálnych cien napíšte mail na kvety@klivia.com alebo volajte 0903 433 033.

Maďarské papriky

ZNOVU V PREDAJI semená Maďarských paprík ako Promontor, Garam, Bodrog, Bagoly a mnohé ďalšie. AKTUÁLNA PONUKA JE TU. Budeme ju este dopĺňať.

NOVÁ STRÁNKA

PRIORITOU SÚ REZISTENTNÉ ODRODY Kliknite TU. Mottom novej stránky je:
AKO SI VYBRAŤ RASTLINY A SEMENÁ PODĽA MOJICH PREDSTÁV ČO NAJJEDNODUCHŠIE?

Prečítajte si

Najlepší čas na výsadbu stromčekov a kríkov.

Namočenie nového stromčeka pred vysadením.

Rez koreňov nového stromčeka pred vysadením.

Vykopanie jamy pred vysadením výpestku.

Zasadenie so zaliatím nového stromčeka.

Rez koruny stromčekov pri vysádzaní.

Marhule budúcnosti. Odrody novej generácie.