Ruže

Čo povedať o ružiach. Sú najkrajšou odmenou za každú vykonanú prácu. Momentálne predávame už zakorenené sadenice, či už čajohybridy, polyantky alebo stromkové.
Výpestky majú korene zabalené vo vlhčenej rašeline a igelitovom vrecku, celé rastliny sú zabalené vo fóliovom priehľadnom obale. Vnútro balenia obsahuje veľkú farebnú fotografiu odrody a stručný návod na pestovanie. Výpestky sa lepšie zakoreňujú, nevyžadujú zálievku - zásoba vody je minimálne na 1 mesiac.

Obsah:

Ruže veľkokveté

RUŽE VEĽKOKVETÉ ČAJOHYBRIDY Ruže patria do všetkých záhrad. Vynikajú krásou, vôňou a svojou vznešenosťou. Záhrada bez ruží, je ako auto bez kolies. BIG PURPLE veľké plné kvety výraznej purpurovej farby vhodná k rezu silná vôňa stredne silný rast   CANDI STRIPE veľmi veľké plné puky intenzívna vôňa stredne silný rast vhodná k rezu   CARAMBA plné vysoké dvojfarebné puky lícna strana lupeňa ...

Celý článok ...

Ruže polyantky

Ruže polyantky sú typické záhradné ruže. Väčšinou kvitnú od jari až do neskorej jesene. FRISCO bohato kvitnúca jasno žlté plné kvety jedna z najkrajších polyantiek LILI MARLEN veľmi tmavo červené intenzívne sfarbenie široké puky stredne silno rastúca odolná voči chorobám RUMBA veľmi atraktívna dlho kvitnúca záplava pestrých kvetov SATCHMO veľký plný kvet stredne silno rastúca veľmi žiarivá ...

Celý článok ...

Ruže popínavé

Popínavé ruže patria medzi jedny z najpredávaneších ruží. Kvetom nás dokážu potešiť aj na tých najneočakávaneších miestach. Ceny sú k 30.06.2014. V prípade zmeny kurzu alebo pri zmene ceny dodávateľa zmena cien vyhradená. GOLDEN CLIMBER kvetináč C2, výška 60-80cm cena: € 11,00 HEIDELBERG kvetináč C2, výška 60-80cm cena:€ 11,00   NEW DAWN kvetináč C2, výška 60-80cm cena: € ...

Celý článok ...

Okrasné rastliny

Ďalšie sekcie

SKLADOM JAHODY NOVÉ

Ponúkame na výsadbu sadenice.

Ovocné nové jeseň 20

Na jesennú sezónu predaja ovocných stromov sme pre vás pripravili viacero noviniek. Krátky prehľad.

Rodiné ovocné stromy

Ovocie po celú sezónu, šetria miesto, môžete objednávať.

Prijmeme zamestnanca

Do trvalého pracovného pomeru, prípadne na brigádu alebo dohodu so základnými vedomosťami o rastlinách. Všetky náležitosti pri osobnom styku.

AKCIE.

Pri AKCIÁCH bude platiť iba jedna. Stáva sa, že máme akciu na semená a aj na prepravu. Bude platiť tá s výraznejšou zľavou.

Semená Semo new 2019

Na jarnú sezónu pre nedočkavých novinky z kuchyne Sema.

NOVÉ ODRODY SKLADOM

Marhule Samourai, Ninja, Rubista, Iziagat, Jengat, Jablone Galaval, Gala Brookfield, Weirouge a mnoho ďalšieho.

CENY, CENY, CENY

Ceny na stránke sú orientačné a nemusia sa zhodovať s cenami na predajni. Pre zistenie aktuálnych cien napíšte mail na kvety@klivia.com alebo volajte 0903 433 033.

Maďarské papriky

ZNOVU V PREDAJI semená Maďarských paprík ako Promontor, Garam, Bodrog, Bagoly a mnohé ďalšie. AKTUÁLNA PONUKA JE TU. Budeme ju este dopĺňať.

NOVÁ STRÁNKA

PRIORITOU SÚ REZISTENTNÉ ODRODY Kliknite TU. Mottom novej stránky je:
AKO SI VYBRAŤ RASTLINY A SEMENÁ PODĽA MOJICH PREDSTÁV ČO NAJJEDNODUCHŠIE?

Prečítajte si

Najlepší čas na výsadbu stromčekov a kríkov.

Namočenie nového stromčeka pred vysadením.

Rez koreňov nového stromčeka pred vysadením.

Vykopanie jamy pred vysadením výpestku.

Zasadenie so zaliatím nového stromčeka.

Rez koruny stromčekov pri vysádzaní.

Marhule budúcnosti. Odrody novej generácie.