Stromy pre malé záhrady

Stromy pre malé záhrady. Je to dosť pálčivý problém dnešnej doby. Pritom na trhu je dostatočné množstvo týchto výpestkov. Orientácia v nich je však dosť problematická. Hlavne čo sa týka výšky naštepenia koruny. Pri nízkych kmienikoch problem vo výbere nie je, ale väčšinou chcú ľudia pod týmito stromami aj chodiť, sedieť, prípadne zaparkovať auto. Preto v našej ponuke ponúkame aj stromy na vysokých podpníkoch, ale ktoré nemajú veľkú korunu. Dosť často býva problém aj znečistenie listami, preto sme sem zaradili aj stálozelené kríky  (vavrínovce, photínie, skalníky) naštepené na kmienikoch v rôznej výške. V prípade, že sa aj tak nebudete vedieť rozhodnúť, napíšte nám mail kvety@klivia.com

STRÁNKU BUDEME EŤE ROZŠIROVAŤ O DRUHY AKO Javory, Brezy, Caragany, Catalpy, Cercis, Cotoneaster, Euonymus, Fagus, Hibiscus, Hydrangea, Ilex, laburnum, Liquidambar, Magolia, Okrasné jablone, Moruše, Okrasné čerešne, slivky, mandle, Duby, Agaty, Vrby, Ginkgo, Orgovany, Kaliny, Vajgely, Wisteria a ďalšie.

Podradené stránky:

Okrasné rastliny

Ďalšie sekcie

Prijmeme zamestnanca

Do trvalého pracovného pomeru, prípadne na brigádu alebo dohodu so základnými vedomosťami o rastlinách. Všetky náležitosti pri osobnom styku.

JAHODY SADENICE

Začneme predávať od 17.8. PONUKA JE TU. Postupne ju budeme dopĺňať.

UPOZORNENIE ZÁSIELKY

Zásielková služba je až do odvolania pozastavená kvôli vysokým teplotám. Plánujeme znovu začať posielať v septembri. Obchod s osobným odberom bude fungovať normálne ďalej podľa otváracích hodín.

Sadbový cesnak jeseň

Na jesennú výsadbu aktuálna ponuka ozimného cesnaku.

NOVÉ ODRODY SKLADOM

Marhule Samourai, Ninja, Rubista, Iziagat, Jengat, Jablone Galaval, Gala Brookfield, Weirouge a mnoho ďalšieho.

CENY, CENY, CENY

Ceny na stránke sú orientačné a nemusia sa zhodovať s cenami na predajni. Pre zistenie aktuálnych cien napíšte mail na kvety@klivia.com alebo volajte 0903 433 033.

Nové ovocné odrody

Tento rok uvádzame tzv. Rodinné stromy, kde na jednom rastie viac druhov a odrôd. Viac sa dozviete TU.

Maďarské papriky

ZNOVU V PREDAJI semená Maďarských paprík ako Promontor, Garam, Bodrog, Bagoly a mnohé ďalšie. AKTUÁLNA PONUKA JE TU. Budeme ju este dopĺňať.

NOVÁ STRÁNKA

PRIORITOU SÚ REZISTENTNÉ ODRODY Kliknite TU. Mottom novej stránky je:
AKO SI VYBRAŤ OVOCNÝ STROMČEK PODĽA MOJICH PREDSTÁV ČO NAJJEDNODUCHŠIE?

Prečítajte si

Najlepší čas na výsadbu stromčekov a kríkov.

Namočenie nového stromčeka pred vysadením.

Rez koreňov nového stromčeka pred vysadením.

Vykopanie jamy pred vysadením výpestku.

Zasadenie so zaliatím nového stromčeka.

Rez koruny stromčekov pri vysádzaní.

Marhule budúcnosti. Odrody novej generácie.