Valentínska akcia

Tento rok sa VALENTÍNSKA AKCIA NEUSKUTOČNÍ. MIESTO NEJ PLÁNUJEME  VO VHODNEJŠOM TERMÍNE 3. a 4. MARCA 2017 OTVÁRACIU JARNÚ AKCIU SO ZĽAVAMI AKO TO JE UVEDENÉ VO VALENTÍNSKEJ AKCII.

Naša akcia je v našom okolí už veľmi populárna. Tento rok sa uskutoční trochu netradične v dňoch 19. až 20. februára 2016. Ponúkame na začiatku sezóny možnosť nakúpiť si tovar, ktorý budete potrebovať počas celej sezóny, vo veľmi prijateľnej cene. Pri nákupe nad 10,00€ ponúkame zľavu 20% až 50%. Od semien, postrekov, hnojív, náradia, kvetináčov, substrátov a iných záhradkárskych potrieb, dajú sa so zľavou zakúpiť aj ovocné stromčeky, okrasné kríky a balkónové kvety. Samozrejme, že posledné tri veci si treba prísť zobrať v čase, vhodnom na vysadenie daného sortimentu. Pri výkyvoch počasia sa už viackrát stalo, že ovocné stromčeky sa dali vysádzať aj v tomto termíne. Pre rýchlejší priebeh prosíme pri nákupe väčšieho množstva semien poslať dopredu objednávku, aby sme ju mohli dopredu nachystať. Vhodné je napísať aj termín odberu. Do objednávky treba vpísať VALENTÍNSKA AKCIA. Veríme, že budete odchádzať spokojný. O ďalších podobných akciách, Vás budeme dopredu informovať.

VALENTÍNSKA AKCIA PLATÍ LEN PRE OSOBNÝ ODBER.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte mailom na kvety@klivia.com alebo na tel.č. 0903 433 033

 

Akcie

Ďalšie sekcie

UPOZORNENIE ZÁSIELKY

Zásielková služba bude od polovice marca 2018 až do odvolania pozastavená. Objednané zásielky budú vybavené podľa toho, ako nám dodávatelia dodajú tovar. Obchod s osobným odberom bude fungovať normálne ďalej podľa otváracích hodín.

AKCIA SEMENÁ

Od 17.2.2018. do 19.2.2018. na osivá PROFI, VOĽNE VÁŽENÉ a ZÁHRADNÍCKE BALENIA v našom sortimente zľava 20%.

NOVÉ ODRODY SKLADOM

Marhule Samourai, Ninja, Rubista, Iziagat, Jengat, Jablone Galaval, Gala Brookfield, Weirouge a mnoho ďalšieho.

Prijmeme záhradníka

Do pracovného pomeru, na dohodu alebo brigádu prijmeme od 1.3.2018. zamestnanca. Plat, obsah prace a ostatné po osobnom rozhovore. Informácie na 0903 433 033 alebo kvety@klivia.com

 

CENY, CENY, CENY

Ceny na stránke sú orientačné a nemusia sa zhodovať s cenami na predajni. Pre zistenie aktuálnych cien napíšte mail na kvety@klivia.com alebo volajte 0903 433 033.

Nové ovocné odrody

Tento rok uvádzame tzv. Rodinné stromy, kde na jednom rastie viac druhov a odrôd. Viac sa dozviete TU.

OTVORENÉ CEZ ZIMU.

V zimnom období od 1.12.2017. do 28.2.2018. si treba nákup vopred dohodnúť na tel.č. 0903 433 033 alebo cez mail kvety@klivia.com

Maďarské papriky

ZNOVU V PREDAJI semená Maďarských paprík ako Promontor, Garam, Bodrog, Bagoly a mnohé ďalšie. AKTUÁLNA PONUKA JE TU. Budeme ju este dopĺňať.

NOVÁ STRÁNKA

PRIORITOU SÚ REZISTENTNÉ ODRODY Kliknite TU. Mottom novej stránky je:
AKO SI VYBRAŤ OVOCNÝ STROMČEK PODĽA MOJICH PREDSTÁV ČO NAJJEDNODUCHŠIE?

Prečítajte si

Najlepší čas na výsadbu stromčekov a kríkov.

Namočenie nového stromčeka pred vysadením.

Rez koreňov nového stromčeka pred vysadením.

Vykopanie jamy pred vysadením výpestku.

Zasadenie so zaliatím nového stromčeka.

Rez koruny stromčekov pri vysádzaní.

Marhule budúcnosti. Odrody novej generácie.